Türkücü Maral Kimdir? - MP3indir.com.tr
Ekim 13, 2022

Türkücü Maral Kimdir?


Müzikseverleri Müzikle Buluşturan Flash Uygulamalar

Mp3 indirme programları sayesinde müzikseverler istedikleri şarkıyı kolayca indirip internet olmadan da doyasıya müzik dinleyebilir. Mp3 müzik indirmek pek çok uygulama vardır. Güvenilir olan sitelerden kolaylıkla mp3 müzik indirilir. İndirilen müzikler telefonun indirilenler kısmında gözükür ya da direkt olarak telefonunuzda bulunan müzik uygulamasına iner.

Mp3 indirme sayesinde internetin bulunmadığı ortamlarda bile müzik dinlemek mümkündür. Sevdiğiniz müzikleri mp3 olarak tek tuşla indirirsiniz. Böylece istenilen her yerde müzik dinleme şansına sahip olursunuz.

Biz Ne Baharlar Gördük Senle Beşiktaş Mp3 İndir

2017 yılında Birol Can isimli Beşiktaş taraftarı tarafından yazılıp Beşiktaş taraftarlarının beğenisine sunulan bir marştır. Marşın ismi “Şeref Bey Stadı Açılış Marşı” olarak geçer. Şarkı milyonlarca taraftar tarafından dinlenilip indirilmiştir.

Birol Can Kimdir?

İstanbul Kağıthane’de doktorluk görevini yapan fanatik bir Beşiktaşlıdır. Beşiktaş’ın çoğu maçına katılan, kendisini bu yola feda eden biridir. Şeref Bey Stadı Marşı’nın yanı sıra başka besteler de yapmıştır.

Bu Dünyada Ne Dost Gördük Ne Sevda Mp3 İndir

Maral isimli türkücü tarafından yazılmıştır. Türkünün ismi “Ankara Şahidim Olsun” dur. 2015 yılında türküseverlerin beğenisine sunulmuştur. Slov bir türküdür.

Türkücü Maral Kimdir?

Asıl adı Ceylan Basuşta olan Maral, Bingöllüdür. Bingöl ilinde uzun yıllar DJ lik yapmıştır. Diyarbakır, Elazığ ve Mersin gibi illerimizde düzenlenen şarkı yarışmalarında, yarışmalara katılıp 1. olmayı başarmıştır. Ses eğitimini de tamamladıktan sonra ilk albümünü 2013 yılında çıkartmıştır. Türkücü Maral, günümüzde İstanbul’da yaşamını sürdürüp sahne çalışmalarına devam ediyor.

Kaderin Benle Bu Derdi Ne Mp3 İndir

2016 yılında Eypio ve Burak King isimli sanatçıların çıkartmış olduğu bir şarkıdır. Şarkı dünyada popüler olmayı başarmıştır ve 180 milyondan fazla izlenme almıştır.

Eypio Kimdir?

Ülkemizde rap müziğinin önde gelen isimlerinden birisidir. Eypio, ilk albümünü 2005 yılında rap müzik severlerin beğenisine sunmuştur. 17 Haziran 2016 tarihinde Burak King ile beraber “Ay Bizim Yıldız Bizim” isimli milli takım şarkımızı oluşturmuşlardır. 2021 yılında bir televizyon programında sunulan ses yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır.

Bir yanıt yazın

instagram beğeni satın al

sms onay